Тренажер прийому Селлика з імітацією ВДШ

Правильно проведений прийом Селлика полегшує інтубацію і запобігає відрижку і потрапляння вмісту шлунку в легені інтубійованого пацієнта. Натискати на перстнеподібний хрящ рекомендується і при проведенні вентиляції легень маскою при СЛР. Контрольний блок з таймером безперервно інформує про правильне чи неправильне положення руки, силі тиску на перстнеподібний хрящ.

Опис

Правильно проведений прийом Селлика полегшує інтубацію і запобігає відрижку і потрапляння вмісту шлунку в легені інтубійованого пацієнта.

Натискати на перстнеподібний хрящ рекомендується і при проведенні вентиляції легень маскою при СЛР. Контрольний блок з таймером безперервно інформує про правильне чи неправильне положення руки, силі тиску на перстнеподібний хрящ.

Даним тренажером можна користуватися автономно або замінити їм голову з ряду манекенів з торсом. Тренажер імітує пацієнта без наркозу для відпрацювання інтубації, вентиляції та аспірації.

Реалістична анатомія: зуби, язик, рото- і носоглотка, гортань, надгортанник, черпакуватий хрящ, складки передгортані, голосові зв’язки, трахея, легені, стравохід і шлунок.

Тренажер дозволяє практикувати оральну, назальну і пальцеву інтубацію, інтубацію ендотрахеальної трубки і іншими пристроями (Комбітьюб, KING-система і т.п.), аспірацію вмісту дихальних шляхів.