СЛР-манекен дорослого з виносним електричним контролером

СЛР-манекен з артикульованими зчленуваннями. Тренажер-манекен дорослого постраждалого (голова, торс, кінцівки) з виносним електричним контролером для відпрацювання прийомів серцево-легеневої реанімації. Має здатність симулювати широкий діапазон травматичних станів. Як рятувальний манекен він може бути використаний для відпрацювання навичок позиціонування і транспортування потерпілого, а також реалістичного практикування прийомів надання першої медичної допомоги.

Опис

СЛР-манекен з артикульованими зчленуваннями. Тренажер-манекен дорослого постраждалого (голова, торс, кінцівки) з виносним електричним контролером для відпрацювання прийомів серцево-легеневої реанімації.

Має здатність симулювати широкий діапазон травматичних станів. Як рятувальний манекен він може бути використаний для відпрацювання навичок позиціонування і транспортування потерпілого, а також реалістичного практикування прийомів надання першої медичної допомоги.

Використовується для демонстрації та відпрацювання відповідних прийомів серцево-легеневої реанімації і штучної вентиляції легенів.

Відрізняється анатомічною точністю і натуральною пружністю грудної клітини.

Характеристики та особливості:

  • Прощупується каротидний пульс, що задається інструктором вручну;
  • За допомогою виносного портативного електронного пристрою контролю правильності виконання процедур серцево-легеневої реанімації контролюються:
    • правильність положення рук;
    • досягнення необхідної глибини компресії грудної клітини;
    • досягнення необхідного обсягу вентиляції легенів.

Контролюються наступні параметри: правильність положення рук; досягнення необхідної глибини компресії; досягнення необхідного обсягу вентиляції легенів. Досягнення необхідних параметрів підтверджується загорянням відповідної лампочки (синя, біла, зелена).

Манекен виготовлений з міцного пластику. Поставляється в комплекті з 5 санітарними лицьовими масками багаторазового використання. Вага не більше 30 кг.