Роботизований манекен немовляти STAT з комп’ютером

Реалістичний манекен 9-місячної дитини для постнатального догляду та надання невідкладної допомоги. Комп’ютерна програма дає можливість змінювати фізіологічні особливості дитини.

Опис

Реалістичний манекен 9-місячної дитини для постнатального догляду та надання невідкладної допомоги. Комп’ютерна програма дає можливість змінювати фізіологічні особливості дитини.

Особливості: двостороннє введення плевральної дренажної трубки; дефібриляція з рівнем розряду 2-4 джоуля / кг; введення ендотрахеальної трубки; введення живильної трубки; введення балонного катетера Фолея (жінці); місця для внутрішньом’язових і підшкірних ін’єкцій; нога для внутрішньокісткового вливання; LMA insertion; назогастральная трубка з резервуаром для рідини; місця для в / в ін’єкцій на кисті руки і стопі ноги; PICC line (Введення катетера в периферичні судини – Центральна катетеризація); пневмоторакс; вимір температури тіла ректальним термометром; 6 точок вимірювання пульсу (попарних): на плечовій, стегновій і сонній артерії; розбухання язика і ларингоспазм; догляд за трахеєю; інтубаційна голова з набряком язика і ларингоспазмом; введення плевральної дренажної трубки (тільки на лівій стороні); дефібриляція; 4-х кінцевий ЕКГ-моніторинг; зони для внутрішньом’язових і підшкірних ін’єкцій; нога для внутрішньокісткових вливань; майданчик PICC (центральна катетеризація); двостороння редукція пневмотораксу; вимір температури тіла ректальним термометром; запасні частини; 6 точок вимірювання пульсу; ретракція грудини; 3 внутрішньовенних майданчика; катетеризація сечового міхура; шкіра дуже нагадує справжню.

Додаткові опції: манжета для вимірювання кров’яного тиску; численні звуки і шуми серця і легенів для аускультації; надолонний комп’ютер і програмування; спонтанне дихання; голосові звуки.