Реанімаційна неонатальна модель недоношеної дитини

Навчальна реалістична модель 27-тижневої недоношеної дитини, призначена для демонстрації та відпрацювання реанімаційних навичок і навичок сестринського догляду. Модель виготовлена з реалістичного, м’якого на дотик синтетичного матеріалу. Модель також прекрасно підходить для відпрацювання сценаріїв ускладнених пологів.

Опис

Навчальна реалістична модель 27-тижневої недоношеної дитини, призначена для демонстрації та відпрацювання реанімаційних навичок і навичок сестринського догляду.

Модель виготовлена з реалістичного, м’якого на дотик синтетичного матеріалу. Модель також прекрасно підходить для відпрацювання сценаріїв ускладнених пологів.

Особливості та навички, що відпрацьовуються: симулююча зміна частоти дихання; штучна вентиляція легенів через рот з видимим підйомом грудної клітки; введення через рот ендотрахеальних трубок; введення назогастральних трубок через ніс з вивільненням рідини з тіла; дві стоми для догляду; м’яка реалістична пуповина, що дозволяє проводити пуповинну катетеризацію; грижа пуповинного канатика; внутрішньовенна катетеризація в декількох типових місцях; порок розвитку невральної трубки; можливість використання різних датчиків, сенсорів і електродів.

Поставляється в комплекті з набором ендотрахеальних трубок, “метеликом”, шприцом, “штучною кров’ю” й іншими товарами.