Модель остеопорозу

Наочна навчальна модель для порівняння уражених остеопорозом і нормальних грудних хребців. Модель деально підходить для навчання медиків та консультацій пацієнтів. Показані 11-й і 12-й грудні хребці.

Категорія:

Опис

Наочна навчальна модель для порівняння уражених остеопорозом і нормальних грудних хребців. Модель деально підходить для навчання медиків та консультацій пацієнтів.

Показані 11-й і 12-й грудні хребці. На лівій частині підставки розміщені зображення сусідніх уражених остеопорозом грудних хребців зі зтоншеним міжхребцевим диском.

Верхній хребець розділяється по середній лінії. Половину хребця, що кріпиться за допомогою магніту, можна легко зняти для демонстрації поверхонь зрізу.

Це дозволяє наочно продемонструвати перелом у верхній частині тіла хребця, викликаний підвищеною крихкістю, тобто через розрідження кісткової тканини в процесі і як наслідок остеопорозу.

Також можна виявити дегенеративні зміни в кістках, які проявляються у вигляді остеофітів.

Для порівняння, в правій частині стенду показані зображення двох здорових хребців і міжхребцевого диска. Половина тіла верхнього хребця також кріпиться за допомогою магніту і її можна знімати.

Кожен з ділянок хребетного стовпа також забезпечений наклейкою на підставці з тривимірними мікрозображенями, отриманими при комп’ютерній томографії біоптатів кісткової тканини.

Ці зображення демонструють мікроархітектуру ураженої остеопорозом кістки, яка має меншу щільність у порівнянні зі здоровою кісткою.

Розміри: 14 x 9 x 10 cм

Вага: 0,2 кг